صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / پودر دکلره / مرکز فروش پودر دکلره فرامسی

مرکز فروش پودر دکلره فرامسی

مرکز فروش پودر دکلره پودرهای جدیدی را به بازار لوازم بهداشتی عرضه می کند که پودر دکلره فرامسی نام دارد. این پودرها که یکی از محبوب ترین لوازم کاربردی برای آرایشگرها به حساب می آیند می توانند فروش زیادی داشته باشند. البته قبل از خرید این محصولات حتما با آرایشگر خود مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید..مرکز فروش پودر دکلره فرامسی

اطلاعاتی درباره پودر دکلره فرامسی

اطلاعاتی درباره پودر دکلره فرامسی پودر دکلره چیست؟ این پودر یک محصول شیمیایی است که می تواند موهای شما را به بهترین شکل ممکن تغییر بدهد. رنگی که این پودرها به موهای شما می دهد یک رنگ زیبا است که بدون هیچ گونه ترکیب با رنگ های دیگر استفاده می شود.

چگونه از این پودر استفاده می کنند؟ قبل از استفاده از آنها باید کمی اکسیدان به موها زد. این کار برای این انجام می شود که موهای شما به خوبی رنگ بگیرند و به علاوه اگر رنگ قبلی روی آن وجود دارد از بین برود و آماده رنگ گرفتن شوند. پس از زدن پودر دکلره موهای خود را به هیچ عنوان تا بیست و چهار ساعت که یک شبانه روز است با شامپو نشویید. این کار باعث می شود تا رنگ موی شما از بین برود و ثابت نشود. اگر تمایل دارید که موهای خود را مش نکنید اما به بهترین شکل ممکن آنها را تغییر دهید بهتر است از این نمونه رنگ ها استفاده کنید.

از انواع پودرهای کلره انواع آبی و سفید آن را می توان مثال زد که با توجه به این که موهای شما چه استقامتی دارند باید از آنها استفاده کنید. اما از مهم ترین مزایای استفاده از این پودرها چیست؟ به سرعت موها را رنگ می کنند و موهای شما را متحول خواهند کرد. این که یک رنگ مو فوری انجام شود در رفتن به مهمانی های آخر هفته اهمیت زیادی خواهد داشت.

آیا استفاده از این پودرهای دکلره ضرر ندارد؟ چرا. ضضر دارد. به هر حال استفاده از هر نوع ماده شیمیایی ضرر خود را خواهد داشت. به همین دلیل باید یاد بگیریم که تا چه اندازه و چه طور از این مواد استفاده کنیم تا از زیاد بودن ضررهای آن جلوگیری کنیم.

قیمت انواع پودر دکلره فرامسی

قیمت انواع پودر دکلره فرامسی قیمت انواع پودر دکلره فرامسی را  به همراه نمونه های متنوع و جدید آن می توانید در اینترنت تماشا کنید. این پودرها رنگ هایی دارند که بسیار موهای شما را زیبا می کنند. رنگ هایی که کمتر روی موهای اطرافیان خود مشاهده کرده اید و بیشتر از آن لذت خواهید برد. قیمت این محصولات نسبت به رنگ های عادی کمی بیشتر است. این موضوع به دلیل خصوصیاتی است که در بالا برایتان به وضوح توضیح داده ایم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر دکلره یک کیلویی

پودر دکلره یک ماده شیمیایی است که ترکیب آن با اکسیدان منجر به بی رنگ شدن رنگ دانه های مو می گردد،این پودر در دو رنگ آبی و سفید به فروش می رسد که بسته به نوع مو

پاسخی بگذارید