صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو پرستیژ / قیمت عمده رنگ مو دودی پرستیژ

قیمت عمده رنگ مو دودی پرستیژ

رنگ مو دودی پرستیژ یکی دیگر از انواع رنگ مو است که میتوان آن را نام برد و اینکه توسط شرکت های تولیدی مخصوصی تولید میشود و برند های خاص خود را دارند و به صورت های عمده و تکی به فروش می رسند که قیمت های عمده از تکی متفاوت تر می باشند.

قیمت عمده رنگ مو دودی پرستیژ

اطلاعاتی درباره رنگ مو دودی پرستیژ

اطلاعاتی درباره رنگ مو دودی پرستیژ  هر رنگ مو متعلق به یکی از ده پایه ی تعیینی برای تمان رنگ مو ها است و رنگ موی پرستیژ یک رنگ موی طبیعی n متعلق به رنگ مو های طبیعی و دارای روغن آرگان و روغن درختانی که در کشور مراکش رشد میکند.

روغن آرگان در داخل این رنگ مو داری خواص نرم کنندگی برای موهای خشک دارد و افزایش براقی مو و صاف کردن مو های مجعد است و همچنین روغن آرگان رطوبت پوست های خشک را به طرزی سریع به حالت عادی در می آورد.

به وسیله ی پروتئین و کراتین و ویتامین ها نیز غنی شده است که کراتین عمده ترین ماده ایی می باشد که تشکیل دهنده ساقه مو محسوب میشود و اما این ماده بر اثر استفاده ی مداوم از مواد شیمیایی مانن  رنگ و رنگ و مش و حتی بر اثر استفاده از شسوار داغ از بین می رود و در نتیجه ی آت موی سر هنگام شانه زدن می شکند.

رنگ موی پرستیژ با دارا بودن ماده ی کراتین این حالت را ایجاد میکند که شما با استفاده از این محصول فقط مو هایتان را زنگ نمیکنید بلکه موهایتان را نیز تقویت میکنید.

پرستیژ با یک تثبیت کننده ی رنگ به همراه رنگ موی اصلی عرضه میشود و این امر کوچک ترین امکانی را برای تغییر رنگ مو و یا کم شدن درخشش و براقی اولیه ی آن طی گذشت زمان بر جای نمیگذارد و این رنگ مو پوششی خوب برای موهای سفید نیز محسوب میشود.

این محصول ساخت ایران و دارای مجوز بهداشتی می باشو و برای مو آسیبی به وجود نمی آورد.

مراکز فروش رنگ مو دودی پرستیژ

مراکز فروش رنگ مو دودی پرستیژ فروش رنگ مو توسط شرکت ها و کارخانه های تولیدی انجام میشود و به نمایندگی ها و فروشگاه های لوازم بهداشتی و آرایشی عرضه میشوند تا این رنگ مو ها را با قیمتی کاملا مناسب به مشتری ها بفروشند.

بازار رنگ مو بازاری بسیار شلوغ و در واقع داغی است امروزه به دلیل سفید شدن مو ها چه در جوانان چه در افراد مسن باعث روی آوردن بیشتر مردم به رنگ های گوناگون شده است.

البته غیر از سفیدی به دلیل زیبایی و قشنگی بیشتر بانوان حداقل سالیانه یک بار را از رنگ های مو استفاده میکنند به همین دلیل فروش بسیار عالی دارد که میتوانید از فروشگاه های اینترنتی نیز خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده رنگ مو پرستیژ سری طبیعی

تولید کننده رنگ مو پرستیژ سری طبیعی با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد به ساخت این محصول می پردازد و سپس به عرضه آن در بازار داخلی و خارجی پرداخته می گرد

پاسخی بگذارید