صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / اکسیدان / قیمت اکسیدان روت با کیفیت مناسب در بازار جهانی

قیمت اکسیدان روت با کیفیت مناسب در بازار جهانی

اکسیدان ها موادی هستند که به عنوان فعال کننده رنگ مو باعث بی رنگ شدن مو و آمادگی آن برای رنگ پذیری می شود. آمونیاک موجود در رنگ مو باعث جدا شدن کوتیکول مو و در نتیجه نفوذ رنگ به داخل مو می شوند. اکسیدان ها دارای درصدهای مختلفی هستند که دقت در انتخاب آن موقع رنگ کردن تاثیر زیادی در نتیجه ی نهایی رنگ کردن دارد. در بعضی از رنگ موها به دلیل زیاد بودن آمونیاک پیوندهای سولفور مو بیش از حد از هم جدا می شوند که باعث شکنندگی ونازکی مو می شود اما اکسیدان روت با کمترین مقدار آمونیاک و دارا بودن کرم از شکنندگی و نازکی مو جلوگیری می کند. برای آگاهی از قیمت اکسیدان روت می توانی به لوازم آرایشی فروشی ها مراجعه کنید.

قیمت اکسیدان روت با کیفیت مناسب در بازار جهانی

خرید ارزان اکسیدان روت ۶ درصدی

خرید ارزان اکسیدان روت ۶ درصدیزمانی که می خواهید موهای خود را رنگ روشن کنید و علاوه بر آن تارهای سفید مو را بپوشانید می توانید از اکسیدان ۶درصدی روت استفاده کنید. خرید اکسیدان ۴ لیتری معمولا توسط آرایشگران و افرادی که بیشتر از رنگ مو استفاده می کنند انجام می شود اما افرادی که قصد دارند در خانه موهای خود را رنگ کنند می توانند از اکسیدان با حجم کمتری مثلا اکسیدان روت ۷۵۰ میل استفاده کنند.

فروش انواع مدل های اکسیدان در پایتخت

فروش انواع مدل های اکسیدان در پایتختدر تمام مراکز عرضه لوازم ارایشی لوازم آرایشی و اکسیدان و رنگ مو از برندهای مختلف به فروش می رسد و هر کسی می تواند با توجه به خصوصیات پوست و موی خود محصول مناسب را انتخاب و مصرف کند. اکسیدان روت نیز یکی از آنهاست که علاوه بر پایتخت در شهرهای دیگر نیز به فروش می رسد.

قیمت اکسیدان روت با توجه به کیفیتی که دارد بسیار مناسب است. هر کس بعد از مصرف محصول با کیفیت در خریدهای بعدی خود به خرید دوباره ی همان محصول اقدام می کند.

قیمت اکسیدان روت به صورت تک و عمده

قیمت اکسیدان روت به صورت تک و عمدهقیمت اکسیدان روت همانند سایر محصولات مصرفی در خرید عمده و تک متفاوت است، در خرید عمده قیمت نسبت به خرید تک مناسبتر و کمتر است چون فروشنده به خاطر خرید عمده مشتری خود تخفیفی در قیمت آن به خریدار خواهد داد.

پس افرادی که مغازه فروش لوازم آرایشی دارند بهتر است خرید خود را به صورت عمده انجام دهند تا سود خوبی کسب کنند.

نمایندگی بهترین اکسیدان ها در کشور

نمایندگی بهترین اکسیدان ها در کشورنمایندگی های فروش رنگ و اکسیدان انواع برن و مارک مختلف را عرضه می کنند که قیمت های مختلفی دارند، برخی ارزان و برخی گران هستند.

برای خرید اکسیدان روت ارزان می توانید به سایت های فروش اینترنتی این نمایندگی ها مراجعه کنید و بعداز مقایسه قیمت اقدام به خرید کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روت قیمت انواع اکسیدان گیاهی در کشور

اکسیدان ماده ای خاص و منحصر به فرد است که مواد اولیه گیاهی و شیمیایی آن را تشکیل می دهد. این ماده برای رنگ کردن مو ضروری است و باید با خود رنگ ترکیب شده تا این

پاسخی بگذارید