صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو آنیکا / خرید اینترنتی رنگ مو آنیکا در بازار

خرید اینترنتی رنگ مو آنیکا در بازار

اگر قصد خرید اینترنتی رنگ مو آنیکا  در بازار خرید و فروش آنلاین ان را دارید، می توانید از وب سایت هایی که به این منظور راه اندازی شده است استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

خرید اینترنتی رنگ مو آنیکا

خرید اینترنتی رنگ مو آنیکا

راه های مختلفی برای خرید رنگ مو آنیکا وجود دارد. یکی از این راه ها، خرید غیر حضوری و اینترنتی ان است. به این روش که با مراجعه به اینترنت و جستجو در گوگل، وب سایت های انلاین فروش این محصول را یافته، بعد از بررسی محصولات موجود، رنگ موی مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش می دهید.
این روش سبب صرفه جویی در زمان و انرژی شما می شود و از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه است. چرا که معمولا وب سایت های اینترنتی، برای فروش محصولات خود تخفیفات ویژه ای در نظر می گیرند و خرید از این بستر بسیار ارزان تر از بازار خواهد بود.
راه دیگر برای خرید این محصول، مراجعه کردن به مراکز و شرکت های پخش و فروش ان است. در این مراکز انواع مختلف رنگ موی آنیکا، با قیمت های گوناگون عرضه می شود و شما می توانید با کمک و راهنمایی مشاورانی که در این مراکز حضور دارند، رنگ موی مناسب خود را تهیه کنید.

خرید اینترنتی رنگ مو آنیکا

روش مصرف رنگ مو آنیکا

وقتی از رنگ موی انیکا استفاده می کنید، باید به این نکته دقت نمایید که در این رنگ مو، میزان اکسیدان مصرفی و مدت زمانی که رنگ روی موهای شما می ماند، عامل اصلی تعیین کننده میزان روشنی یا تیرگی موهای شما است.
روش استفاده از این رنگ بدین صورت است که باید، مقدار رنگ مو را با نسبت یک یا یک و نیم برابر اکسیدان در نظر بگیرید، سپس این دو را داخل ظرفی با هم مخلوط کنید، بعد از اینکه به خوبی ترکیب شدند، دست های خود را با دست کشی بپوشانید و با استفاده از برس یا فرچه رنگ، ان را به قسمت تهتانی یا ریشه موهای خود بکشید.
مدت زمانی که باید رنگ روی موهای شما باقی بماند، به شماره رنگ بستگی دارد و این زمان بین نیم ساعت الی چهل و پنج دقیقه متغیر است. بعد باید موها به منظور جلوگیری از سوخته شدن با رنگ، توسط اب ولرم به خوبی شسته و تمیز گردد.

خرید اینترنتی رنگ مو آنیکا

انواع رنگ مو آنیکا

  • رنگ مو انیکا در تنالیته بلوند
  • رنگ مو انیکا بژ
  • رنگ مو انیکا خاکستری
  • رنگ مو آنیکا در تنالیته قهوه ای
  • و …
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیت رنگ موی آنیکا

کیت رنگ موی آنیکا با قیمت ویژه

کیت رنگ موی آنیکا با قیمت ویژه ای که در سایت فروشگاهی عرضه انواع رنگ …